Kosmetika SynCare s kyselinou hyaluronovou

28.06.2023

Kyselina hyaluronová je tělu přirozená látka, vyskytuje se běžně v kožní tkáni a dokáže vyplnit prostor mezi kolagenovými a elastinovými vlákny v pleti. Podporuje také pružnost a má výjimečnou schopnost vázat vodu - vody poutá až tisíckrát vice než sama váží. Dále má i hojivé účinky a pomůže napravit strukturu kůže poškozené zánětem například po opalování. 

Dnes kdy se kyselina hyaluronová vyrábí v laboratořích biofermentací je velmi oblíbená v kosmetickém průmyslu. Přidává se do krémů, sér, masek, ale i do přípravků na vlasy. Čistá kyselina hyaluronová se používá do injekčních výplní na pleť a rty v plastické chirurgii. Záměrem dermokosmetické firmy SynCare bylo vyvinout účinnou řadu přípravků na bázi čisté kyseliny hyaluronové, které by pleti poskytovaly hydrataci, ale i luxusní výživu. Jak stárneme pleť je vysušenější a ztrácí pružnost. Je proto vhodné kyselinu hyaluronovou do pleti doplnit.

V rámci ošetření nabízím intenzivní sérum, hydratační alginátovou masku a luxusní zpevňující denní krém SynCare. Vše je na bázi 100% kyseliny hyaluronové. Tato řada kosmetiky je určena především pro pleť mezi 35. až 55. rokem. Ocení ji ale nejen tato věková skupina. Také si ji oblíbí všechny ženy jejichž pleť vyžaduje dokonalou hydrataci, výživu a zpevnění.