Online rezervace

  • U stávajících klientů platí stejné přihlašovací údaje jako na starší verzi stránek (tedy stejné uživatelské jméno a heslo). 
  • Podrobné informace k práci s online formulářem najde na jeho začátku - viz níže.
  • Online rezervační systém také umožňuje uhradit ošetření online, prostřednictvím služby Pay Pal (v salónu zatím platby kartou nejsou možné). PayPal je bezpečná elektronická peněženka, její založení a používání  je zcela zdarma. Pokud si přejete ošetření hradit touto službou, a účet Pay Pal zatím nemáte, můžete si jej  založit dle jednoduchého návodu v češtině přímo na stránkách Pay Pal.

Upozornění! 

Po odeslání formuláře v rezervačním systému níže - tlačítko "Uložit a dokončit rezervaci" - se zobrazí další stránka, s volbou možnosti platby (přes Pay Pal nebo až na místě, po ošetření). Způsob platby je také nutné vybrat a kliknutím odeslat, pouze tak se rezervace kompletně dokončí. Poté obdržíte potvrzení rezervace e-mailem. 

Pokud vám objednání přes online formulář nevyhovuje, můžete mě také kontaktovat telefonicky na telefonním čísle 737 108 539. V případě, že budu pracovat s klienty, ozvu se vám co nejdříve zpět.