Kosmetické ošetření pleti

Klasické i přístrojové ošetření pleti

Nabízím klasické i přístrojové ošetření pleti (obličeje, dekoltu). K přístrojovému ošetření používám galvanickou žehličku Galvanic Care galvanická žehlička II | Syncare, k čištění pleti ultrazvukovou špachtli. Použití galvanické žehličky zvýší účinnost kosmetického séra, vyhladí vrásky a příznivě ovlivní hydrataci pokožky. Čištění ultrazvukovou špachtlí pak lépe uvolňuje komedony i hlouběji uložený maz a také zvýší účinnost séra.

Ošetření obličeje nabízím také pro muže. 

K ošetření pleti používám kvalitní kosmetické značky - francouzskou kosmetiku Bernard Cassiere - Paris a dermo- a bio- kosmetiku (s certifikací CPK) SynCare, dle typu pleti řady:

Obočí a řasy

Kromě běžné úpravy a barvení obočí a řas si dále můžete objednat i laminaci obočí - moderní trendovou úpravu, která obočí zafixuje a zvětší jeho objem. Obočí upravené laminací vypadá hustě, plně a upraveně. Aplikace vydrží po dobu 4 až 6 týdnů. Více se můžete dočíst i na Blogu.

Epilace

Provádím také epilaci obličeje, předloktí, rukou nebo lýtek. 

Sváteční líčení

Dále nabízím večerní (plesové líčení) a líčení svatební, včetně zkoušky. 

Prodej kosmetických přípravků, dárkové poukazy

A ráda také nabídnu prodej kosmetických přípravků Syncare a Bernard Cassiere - Paris, stejně tak jako dárkové poukazy na kosmetické ošetření a kosmetické přípravky.  

Přehled všech nabízených služeb najdete v ceníku.