Líčení kosmetika: Na kosmetiku bez peněz?

Ads 468x60px

31. května 2015

Na kosmetiku bez peněz?

Pokud se objednáváte na kosmetiku na www  stránkách nebo prostřednictvím Facebooku od 1. května jste si mohli všimnout několika změn. Nově je vaše přihlašovaní do systému rezervací chráněno také heslem. To vše souvisí s výhodou, kterou nově poskytujeme jen a pouze při online objednávkách. Tou výhodou je možnost platby online prostřednictvím systému PayPal. Tuto výhodu mají jen klienti, kteří využívají online rezervační systém. V salónu zatím platby kartou nejsou možné. Navíc klientovi nejsou připočítávány žádné bankovní poplatky. Platby PayPal jsou naprosto bezpečné. PayPal je elektronická peněženka, kterou využívají milióny lidí po celém světě. Používání a založení účtu je zcela zdarma. A navíc se založením účtu PayPal získáte nejen možnost platit za rezervace v salónu, ale také možnost nákupovat v e-shopech po celém světě.
Založení účtu je jednoduché. Návod jak na to najdete třeba zde nebo zde. Pokud si nevíte rady s angličtinou doporučuji pro lepší porozumění české překlady.
No a to nejlepší na závěr. S vylepšením online rezervací souvisí také to, že prostřednictvím tohoto systému budete mít možnost využít rúzných slevových a promo akcí.  Všichni i nově registrovaní klienti získávájí nyní jednorázovou slevu 10% po zadání kódu NPROMO

 

Kosmetika SynCareKosmetika SynCare je kosmetikou hraničních stavů pokožky na pomezí zdravé pleti a možného onemocnění.
SynCare jako jediná kosmetika vyráběná v Evropě obsahuje látku, která se pro zesvětlování pigmentu používá i v léčivech.
Kosmetiku SynCare nenajdete v obchodní síti. Syncare kosmetika patří do rukou odborníků kosmetiček, lékařů a do lékáren. Obchodníci se širokým sortimentem kosmetiky často nejsou schopni kvalitně odborně poradit zákazníkům s typem pleti ani s vhodnými kosmetickými přípravky. Pro výběr a doporučení použití kvalitního kosmetického přípravku je potřeba odborník kosmetička, lékař, lékárník.

Bernard Cassiere Paris

Luxusní francouzská kosmetická značka Bernard Cassiere je jednou ze značek pod křídly známé kosmetické firmy Sothys International Group. Kosmetika Bernard Cassiére působí na trhu již od roku 2000 a můžete se s ní setkat ve 40 zemích celého světa. Jako vůbec první kosmetická značka předvedla na Choccolate show Porte de Versailles v Paříži v roce 2006 své jedinečné a patentované kosmetické ošetření s jedlou čokoládou. V nabídce salónu Líčení kosmetika najdete kompletní ucelená ošetření a kúry s kosmetikou Bernard Cassiere. Stálicí v nabídce je čokoládová kúra a hydratační péče z bambusu a konopí.

Kosmetika Mary KayZnačka Mary Kay je jedna z největších kosmetických společností zabývající se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Dnes je Mary Kay zastoupena ve více než 35 zemích prostřednictvím více než 1 900 000 nezávislých kosmetických poradkyň. Kosmetika Mary Kay produkuje jedinečné kosmetické přípravky pro péči o pleť, tělo a také dekorativní kosmetiku a parfémy. Jako nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay Vám na bezplatném semináři poradím, jak nejlépe pečovat o svou pleť a doporučím přípravky vhodné právě pro Vás. V případě, že budete se svým zakoupeným výrobkem nespokojena, firma Mary Kay Vám garantuje vrácení peněz v plné výši.