Líčení kosmetika: Kosmetika SynCare s kyselinou hyaluronovou

Ads 468x60px

31. března 2015

Kosmetika SynCare s kyselinou hyaluronovou

SynCare denní krém s kyselinou hyaluronovou
Denní krém
Kyselina hyaluronová je tělu přirozená látka. Vyskytuje se běžně v kožní tkáni. Dokáže vyplnit prostor mezi kolagenovými a elastinovými vlákny v pleti. Podporuje pružnost a má vyjímečnou schopnost vázat vodu. Poutá až tisíckrát vic vody než sama  váží. Má i hojivé účinky a pomůže napravit strukturu kůže poškozené zánětem například po opalování. Dnes kdy se kyselina hyaluronová vyrábí v laboratořích biofermentací je velmi oblíbená v kosmetickém průmyslu. Přidává se do krémů, sér, masek, ale i do přípravků na vlasy. Čistá kyselina hyaluronová se používá do injekčních výplní na pleť a rty v plastické chirurgii. Záměrem dermokosmetické firmy  SynCare bylo vyvinout účinnou řadu přípravků na bázi čisté kyseliny hyaluronové, které by pleti poskytovaly hydrataci, ale i luxusní výživu.
Jak stárneme pleť je vysušenější a ztrácí pružnost. Je proto vhodné kyselinu hyaluronovou do pleti doplnit.
Od 1. února je nově v nabídce SynCare intenzivní sérum, hydratační alginátová maska a luxusní zpevňující denní krém. Vše je na bázi 100% kyseliny hyaluronové. Tato řada kosmetiky je určena především pro pleť mezi 35. až 55. rokem. Ocení ji ale nejen tato věková skupina. Také si ji oblíbí všechny ženy jejichž pleť vyžaduje dokonalou hydrataci, výživu a zpevnění.

 

Kosmetika SynCareKosmetika SynCare je kosmetikou hraničních stavů pokožky na pomezí zdravé pleti a možného onemocnění.
SynCare jako jediná kosmetika vyráběná v Evropě obsahuje látku, která se pro zesvětlování pigmentu používá i v léčivech.
Kosmetiku SynCare nenajdete v obchodní síti. Syncare kosmetika patří do rukou odborníků kosmetiček, lékařů a do lékáren. Obchodníci se širokým sortimentem kosmetiky často nejsou schopni kvalitně odborně poradit zákazníkům s typem pleti ani s vhodnými kosmetickými přípravky. Pro výběr a doporučení použití kvalitního kosmetického přípravku je potřeba odborník kosmetička, lékař, lékárník.

Bernard Cassiere Paris

Luxusní francouzská kosmetická značka Bernard Cassiere je jednou ze značek pod křídly známé kosmetické firmy Sothys International Group. Kosmetika Bernard Cassiére působí na trhu již od roku 2000 a můžete se s ní setkat ve 40 zemích celého světa. Jako vůbec první kosmetická značka předvedla na Choccolate show Porte de Versailles v Paříži v roce 2006 své jedinečné a patentované kosmetické ošetření s jedlou čokoládou. V nabídce salónu Líčení kosmetika najdete kompletní ucelená ošetření a kúry s kosmetikou Bernard Cassiere. Stálicí v nabídce je čokoládová kúra a hydratační péče z bambusu a konopí.

Kosmetika Mary KayZnačka Mary Kay je jedna z největších kosmetických společností zabývající se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Dnes je Mary Kay zastoupena ve více než 35 zemích prostřednictvím více než 1 900 000 nezávislých kosmetických poradkyň. Kosmetika Mary Kay produkuje jedinečné kosmetické přípravky pro péči o pleť, tělo a také dekorativní kosmetiku a parfémy. Jako nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay Vám na bezplatném semináři poradím, jak nejlépe pečovat o svou pleť a doporučím přípravky vhodné právě pro Vás. V případě, že budete se svým zakoupeným výrobkem nespokojena, firma Mary Kay Vám garantuje vrácení peněz v plné výši.