Líčení kosmetika: Péče o suchou a dehydrovanou pleť

Ads 468x60px

1. února 2015

Péče o suchou a dehydrovanou pleť

foto freeimages.com
Dehydrovaná a suchá pleť jsou dva rozdílné druhy popřípadě stavy pleti,  které se někdy spojují nesprávně v jeden typ pleti. Často se jedná o odlišné typy pleti. Například pleť dětí může být suchá, ale je velmi dobře hydratovaná. Problémy s hydratací může mít v podstatě každý typ pleti. Někdy i následkem nevhodné péče o pokožku. Suchá pleť častěji trápí ženy, chybí jim maz, bývá citlivá začervenává a na pleti se tvoří šupinky. Pokožka je napnutá, někdy svědí, ztrácí pružnost a schopnost vázat vodu. V zimním období může dojít ke zhoršení stavu suché pleti zapříčiněné také rychlými přechody z tepla do zimy. Proto je v tomto ročním období nutná zvýšená péče o pleť. Na ošetření suché pokožky volíme přípravky bez parfémů, umělých barviv a chemické konzervace, které jsou vhodné i pro citlivou pleť. Ve složení by neměl být etanol (alcohol) nebo jiné alkoholy (glycerin, propylenglykol, butylenglykol) v množství 10%  a více můžou pleť vysušovat. Suché pleti chybí hydratační látky, které poutají vodu v pokožce. Mezi ně patří například urea, kyselina hyaluronová, kyselina mléčná a ceramidy. Na suchou pleť aplikujeme krémy vždy když cítíme suchost. Vhodné jsou výživné krémy s rostlinnými oleji. Vyhýbáme se krémům s vysokým procentem vody, ale taky bezvodým krémům typu vazelíny. Nevhodné jsou intenzivní čistící kůry, používání tonik s alkoholem a silně parfémovaná kosmetika.

 

Kosmetika SynCareKosmetika SynCare je kosmetikou hraničních stavů pokožky na pomezí zdravé pleti a možného onemocnění.
SynCare jako jediná kosmetika vyráběná v Evropě obsahuje látku, která se pro zesvětlování pigmentu používá i v léčivech.
Kosmetiku SynCare nenajdete v obchodní síti. Syncare kosmetika patří do rukou odborníků kosmetiček, lékařů a do lékáren. Obchodníci se širokým sortimentem kosmetiky často nejsou schopni kvalitně odborně poradit zákazníkům s typem pleti ani s vhodnými kosmetickými přípravky. Pro výběr a doporučení použití kvalitního kosmetického přípravku je potřeba odborník kosmetička, lékař, lékárník.

Bernard Cassiere Paris

Luxusní francouzská kosmetická značka Bernard Cassiere je jednou ze značek pod křídly známé kosmetické firmy Sothys International Group. Kosmetika Bernard Cassiére působí na trhu již od roku 2000 a můžete se s ní setkat ve 40 zemích celého světa. Jako vůbec první kosmetická značka předvedla na Choccolate show Porte de Versailles v Paříži v roce 2006 své jedinečné a patentované kosmetické ošetření s jedlou čokoládou. V nabídce salónu Líčení kosmetika najdete kompletní ucelená ošetření a kúry s kosmetikou Bernard Cassiere. Stálicí v nabídce je čokoládová kúra a hydratační péče z bambusu a konopí.

Kosmetika Mary KayZnačka Mary Kay je jedna z největších kosmetických společností zabývající se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Dnes je Mary Kay zastoupena ve více než 35 zemích prostřednictvím více než 1 900 000 nezávislých kosmetických poradkyň. Kosmetika Mary Kay produkuje jedinečné kosmetické přípravky pro péči o pleť, tělo a také dekorativní kosmetiku a parfémy. Jako nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay Vám na bezplatném semináři poradím, jak nejlépe pečovat o svou pleť a doporučím přípravky vhodné právě pro Vás. V případě, že budete se svým zakoupeným výrobkem nespokojena, firma Mary Kay Vám garantuje vrácení peněz v plné výši.