Líčení kosmetika: Novinka - jedlá čokoládová kúra Bernard Cassiere

Ads 468x60px

31. října 2014

Novinka - jedlá čokoládová kúra Bernard Cassiere

Čokoládová kúra
Přijďte si vychutnat relaxační čokoládovou kúru Bernard Cassiere.
Luxusní labužnické ošetření pleti s jedlou čokoládou odstraňuje únavu, dodává pleti výživu, rozjasňuje, zjemńuje a působí proti volným radikálům. Toto ošetření je ideální pro dehydratovanou, citlivou, smíšenou pleť. Nejprve pleť důkladně povrchově vyčistím pomocí jemného mléka a pleťové vody Bernard Cassiere. Potom odstraním odumřelé buňky gelovým peelingem. Vyčistím hloubkově pleť čistícím kartáčkem a ultrazvukovou špachtlí. Upravím obočí a dál si můžete vybrat mezi barvením obočí a epilací horního rtu. Pokračuji velmi příjemnou a uvolňující masáží obličeje, krku a dekoltu kakaovým máslem s pomerančovým esenciálním olejem.
Kakaové máslo je již po staletí používáno pro udržování pružné a jemné pleti a vysloužilo si tak název "nejdokonalejší hydratant". Následuje nanesení jedlé čokoládové masky s 64% kakaa v čokoládě vyráběné speciálně podle světového patentu firmy Bernard Cassiere v čokoládovně ve Francii. Tato čokoládová kúra dostala na mezinárodních kosmetických výstavách mnoho ocenění.
Kakao je bohaté na polyfenoly známé svými antioxidačními vlastnostmi a chrání  pleť před stresem a znečištěným prostředím. Jemnými dotyky vetřu několik kapek kakaového nektaru s výtažkem z tahitské vanilky, který má regenerační a hydratační účinky. Na závěr tohoto luxusního ošetření pleti nanesu účinný oční krém a výživný ochranný krém s čokoládou.
V průběho ošetření si můžete vychutnat zdarma šálek horké čokolády nebo kávy a čokoládku jako dezert. Vstupte do labužnického světa relaxační čokoládové kúry ! Ochutnejte, mlsejte a nechejte se hýčkat ....
V salónu Líčení kosmetika již od   1.11. 2014

 

Kosmetika SynCareKosmetika SynCare je kosmetikou hraničních stavů pokožky na pomezí zdravé pleti a možného onemocnění.
SynCare jako jediná kosmetika vyráběná v Evropě obsahuje látku, která se pro zesvětlování pigmentu používá i v léčivech.
Kosmetiku SynCare nenajdete v obchodní síti. Syncare kosmetika patří do rukou odborníků kosmetiček, lékařů a do lékáren. Obchodníci se širokým sortimentem kosmetiky často nejsou schopni kvalitně odborně poradit zákazníkům s typem pleti ani s vhodnými kosmetickými přípravky. Pro výběr a doporučení použití kvalitního kosmetického přípravku je potřeba odborník kosmetička, lékař, lékárník.

Bernard Cassiere Paris

Luxusní francouzská kosmetická značka Bernard Cassiere je jednou ze značek pod křídly známé kosmetické firmy Sothys International Group. Kosmetika Bernard Cassiére působí na trhu již od roku 2000 a můžete se s ní setkat ve 40 zemích celého světa. Jako vůbec první kosmetická značka předvedla na Choccolate show Porte de Versailles v Paříži v roce 2006 své jedinečné a patentované kosmetické ošetření s jedlou čokoládou. V nabídce salónu Líčení kosmetika najdete kompletní ucelená ošetření a kúry s kosmetikou Bernard Cassiere. Stálicí v nabídce je čokoládová kúra a hydratační péče z bambusu a konopí.

Kosmetika Mary KayZnačka Mary Kay je jedna z největších kosmetických společností zabývající se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Dnes je Mary Kay zastoupena ve více než 35 zemích prostřednictvím více než 1 900 000 nezávislých kosmetických poradkyň. Kosmetika Mary Kay produkuje jedinečné kosmetické přípravky pro péči o pleť, tělo a také dekorativní kosmetiku a parfémy. Jako nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay Vám na bezplatném semináři poradím, jak nejlépe pečovat o svou pleť a doporučím přípravky vhodné právě pro Vás. V případě, že budete se svým zakoupeným výrobkem nespokojena, firma Mary Kay Vám garantuje vrácení peněz v plné výši.