Líčení kosmetika: Podzimní tipy na trendy v líčení a kosmetice

Ads 468x60px

29. září 2014

Podzimní tipy na trendy v líčení a kosmetice

Zajisté chcete být in. A pokud nemáte zrovna času nazbyt probírat se množstvím někdy protichůdných informací v různých médiích pokusím se vám přiblížit tipy a trendy v kosmetice a líčení v nastávajícím podzimu.
Podzim se vyznačuje příjemnými teplými barvami, proto i v dekorativní kosmetice používáme teplé barvy. Výhodu mají ty z vás, které jsou podle barevné typologie podzimní typy. U  Mary Kay se můžete těšit na novou řadu očních stínů, lesků na rty, laků na nehty a novou pánskou vůni pro vašeho partnera. To vše budete moci od 16. října vyzkoušet v mém kosmetickém salónu v Brně Králově Poli.
V tomto období by jste měli omezit používání BB krémů a bronzerů. Doporučuji zaměřit se na používání lehkého ochranného makeupu.
Stálým trendem je kouřové líčení, gelové nebo tekuté oční linky a výrazné řasy.
Líčení se nese v přirozených pastelových barvách. In je nahé líčení, bílé stíny, stříbrná linka ke spodním řasám, růž na tvář a matná přirozená rtěnka která vystihne vaš přirozený půvab.
Pokud jste poněkud konzervativní typ  můžete s výhodou využít zdarma Mary Kay virtuální líčení, použít vlastní fotografii a plně  bez obav popustit svou fantazii k vytvoření vlastního úžasného vzhledu.

 

Kosmetika SynCareKosmetika SynCare je kosmetikou hraničních stavů pokožky na pomezí zdravé pleti a možného onemocnění.
SynCare jako jediná kosmetika vyráběná v Evropě obsahuje látku, která se pro zesvětlování pigmentu používá i v léčivech.
Kosmetiku SynCare nenajdete v obchodní síti. Syncare kosmetika patří do rukou odborníků kosmetiček, lékařů a do lékáren. Obchodníci se širokým sortimentem kosmetiky často nejsou schopni kvalitně odborně poradit zákazníkům s typem pleti ani s vhodnými kosmetickými přípravky. Pro výběr a doporučení použití kvalitního kosmetického přípravku je potřeba odborník kosmetička, lékař, lékárník.

Bernard Cassiere Paris

Luxusní francouzská kosmetická značka Bernard Cassiere je jednou ze značek pod křídly známé kosmetické firmy Sothys International Group. Kosmetika Bernard Cassiére působí na trhu již od roku 2000 a můžete se s ní setkat ve 40 zemích celého světa. Jako vůbec první kosmetická značka předvedla na Choccolate show Porte de Versailles v Paříži v roce 2006 své jedinečné a patentované kosmetické ošetření s jedlou čokoládou. V nabídce salónu Líčení kosmetika najdete kompletní ucelená ošetření a kúry s kosmetikou Bernard Cassiere. Stálicí v nabídce je čokoládová kúra a hydratační péče z bambusu a konopí.

Kosmetika Mary KayZnačka Mary Kay je jedna z největších kosmetických společností zabývající se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Dnes je Mary Kay zastoupena ve více než 35 zemích prostřednictvím více než 1 900 000 nezávislých kosmetických poradkyň. Kosmetika Mary Kay produkuje jedinečné kosmetické přípravky pro péči o pleť, tělo a také dekorativní kosmetiku a parfémy. Jako nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay Vám na bezplatném semináři poradím, jak nejlépe pečovat o svou pleť a doporučím přípravky vhodné právě pro Vás. V případě, že budete se svým zakoupeným výrobkem nespokojena, firma Mary Kay Vám garantuje vrácení peněz v plné výši.