Líčení kosmetika: Co říkají zkratky na obalech kosmetických přípravků

Ads 468x60px

22. července 2014

Co říkají zkratky na obalech kosmetických přípravků

CC krém MARY KAY
Moderní kosmetika a péče o pleť se ve výzkumu a vývoji nových kosmetických přípravků dostává stále dál a dál. Roste množství účinných látek obsažených v různých kosmetických přípravcích. S tím se začaly na obalech kosmetických výrobků objevovat různé zkratky.
SPF, UV-A,UV-B to asi každý zná z opalovacích přípravků.
SPF (Sun Protection Factor) udává kolikrát déle vydrží vaše pleť na slunci po aplikaci ochranného opalovacího krému. 
UV-A,UV-B jsou složky slunečního ultrafialového záření.
Ale co AA,BB,CC? Určitě jste se už s takovými zkratkami setkaly.Víte co to je?
AA znamená Anti-Aging nebo česky také krém proti stárnutí pleti. Tyto krémy jsou vhodné pro ženy ve středním věku. Pomáhají vypnout pleť, vyhlazují vrásky, hydratují, zvláčňují a působí také proti pigmentovým skvrnám.
BB znamená Beauty Balm nebo někdy se uvádí Blemish Balm. Dalo by se volně přeložit jako krém pro okamžitou krásu. Objevil se na trhu někdy v roce 2011. BB krém má tónovací účinky a mimo zmatňujícího a sjednocujícího efektu také vyživuje a hydratuje pleť. Umožňuje rychlejší a snadnější nalíčení.
Zde bych odbočila a ráda se zmínila, že až pojedete na dovolenou a budete uvažovat o koupi BB krému v místě nebo ve free shopu na letišti, pamatujte že jsou tu veliké rozdíly. Produkty pro Evropu mohou být odlišné. My evropanky totiž toužíme většinou po matné pleti, zatímco třeba asiatky  chtějí mít pleť zářivou a lesklou.
CC znamená Colour Control. CC krém má podobné účinky jako BB krém. Hydratuje, vyživuje, může nahradit podkladový krém, make up, rozjasňovač pleti. Navíc chrání před slunečním zářením a má větší krycí a korekční schopnosti. Umí zakrýt pupínky, zesvětlit kruhy pod očima a projasnit tmavá místa. Například Mary Kay® CC krém s ochranným faktorem SPF 15 obsahuje i anti-age složku. K dostání je ve čtyřech odstínech.
A novinkou je DD, což  znamená Dynamic Do-All. Je to krém pro komplexní denní péči. Kříženec mezi BB a CC krémem. Ale těchto krémů je zatím na trhu málo.
Budete se divit, touto zkratkou to všechno nekončí. Už můžete nají zmínky o EE, která znamená Extra Exfoliating.

 

Kosmetika SynCareKosmetika SynCare je kosmetikou hraničních stavů pokožky na pomezí zdravé pleti a možného onemocnění.
SynCare jako jediná kosmetika vyráběná v Evropě obsahuje látku, která se pro zesvětlování pigmentu používá i v léčivech.
Kosmetiku SynCare nenajdete v obchodní síti. Syncare kosmetika patří do rukou odborníků kosmetiček, lékařů a do lékáren. Obchodníci se širokým sortimentem kosmetiky často nejsou schopni kvalitně odborně poradit zákazníkům s typem pleti ani s vhodnými kosmetickými přípravky. Pro výběr a doporučení použití kvalitního kosmetického přípravku je potřeba odborník kosmetička, lékař, lékárník.

Bernard Cassiere Paris

Luxusní francouzská kosmetická značka Bernard Cassiere je jednou ze značek pod křídly známé kosmetické firmy Sothys International Group. Kosmetika Bernard Cassiére působí na trhu již od roku 2000 a můžete se s ní setkat ve 40 zemích celého světa. Jako vůbec první kosmetická značka předvedla na Choccolate show Porte de Versailles v Paříži v roce 2006 své jedinečné a patentované kosmetické ošetření s jedlou čokoládou. V nabídce salónu Líčení kosmetika najdete kompletní ucelená ošetření a kúry s kosmetikou Bernard Cassiere. Stálicí v nabídce je čokoládová kúra a hydratační péče z bambusu a konopí.

Kosmetika Mary KayZnačka Mary Kay je jedna z největších kosmetických společností zabývající se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Dnes je Mary Kay zastoupena ve více než 35 zemích prostřednictvím více než 1 900 000 nezávislých kosmetických poradkyň. Kosmetika Mary Kay produkuje jedinečné kosmetické přípravky pro péči o pleť, tělo a také dekorativní kosmetiku a parfémy. Jako nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay Vám na bezplatném semináři poradím, jak nejlépe pečovat o svou pleť a doporučím přípravky vhodné právě pro Vás. V případě, že budete se svým zakoupeným výrobkem nespokojena, firma Mary Kay Vám garantuje vrácení peněz v plné výši.