Líčení kosmetika: Nově ošetření pleti kosmetikou Bernard Cassiere

Ads 468x60px

1. června 2014

Nově ošetření pleti kosmetikou Bernard Cassiere

Ošetření pleti  s bambusem a konopím
Bernard Cassiere bamboo
Dovolte abych vám představila horkou novinku v ošetření pleti, kterou pro vás chystám v nejbližších dnech. 
Nově můžete vyzkoušet hydratační péči s bambusem a konopím od kosmetické firmy Bernard Cassiere Paris.
Velmi oblíbená hydratační péče s bambusem a konopím s pomocí bambusových extraktů, konopného oleje a výtažků aloe vera regeneruje, hloubkově hydratuje, zjemňuje, vyživuje a zpevňuje dehydratovanou pleť.
Značka této exkluzivní francouzské kosmetiky byla vytvořena v roce 1991 panem Bernardem Masem, zakladatelem skupiny Sothys International a nyní je stálicí ve Francii a v dalších 45 zemích světa. Značka Bernard Cassiere je světovou jedničkou v oboru kosmetiky pro gurmány a obdržela mnoho ocenění. Revoluční bylo uvedení řady výrobků s kakaem a protistresová péče s jedlou čokoládou v roce 2003.
Takže do budoucna se máte ještě na co těšit a s kosmetickým ošetřením si zároveň budete moci vychutnat výbornou čokoládu!

 

Kosmetika SynCareKosmetika SynCare je kosmetikou hraničních stavů pokožky na pomezí zdravé pleti a možného onemocnění.
SynCare jako jediná kosmetika vyráběná v Evropě obsahuje látku, která se pro zesvětlování pigmentu používá i v léčivech.
Kosmetiku SynCare nenajdete v obchodní síti. Syncare kosmetika patří do rukou odborníků kosmetiček, lékařů a do lékáren. Obchodníci se širokým sortimentem kosmetiky často nejsou schopni kvalitně odborně poradit zákazníkům s typem pleti ani s vhodnými kosmetickými přípravky. Pro výběr a doporučení použití kvalitního kosmetického přípravku je potřeba odborník kosmetička, lékař, lékárník.

Bernard Cassiere Paris

Luxusní francouzská kosmetická značka Bernard Cassiere je jednou ze značek pod křídly známé kosmetické firmy Sothys International Group. Kosmetika Bernard Cassiére působí na trhu již od roku 2000 a můžete se s ní setkat ve 40 zemích celého světa. Jako vůbec první kosmetická značka předvedla na Choccolate show Porte de Versailles v Paříži v roce 2006 své jedinečné a patentované kosmetické ošetření s jedlou čokoládou. V nabídce salónu Líčení kosmetika najdete kompletní ucelená ošetření a kúry s kosmetikou Bernard Cassiere. Stálicí v nabídce je čokoládová kúra a hydratační péče z bambusu a konopí.

Kosmetika Mary KayZnačka Mary Kay je jedna z největších kosmetických společností zabývající se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Dnes je Mary Kay zastoupena ve více než 35 zemích prostřednictvím více než 1 900 000 nezávislých kosmetických poradkyň. Kosmetika Mary Kay produkuje jedinečné kosmetické přípravky pro péči o pleť, tělo a také dekorativní kosmetiku a parfémy. Jako nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay Vám na bezplatném semináři poradím, jak nejlépe pečovat o svou pleť a doporučím přípravky vhodné právě pro Vás. V případě, že budete se svým zakoupeným výrobkem nespokojena, firma Mary Kay Vám garantuje vrácení peněz v plné výši.