Líčení kosmetika: Líčení a kosmetika v zimě

Ads 468x60px

29. prosince 2013

Líčení a kosmetika v zimě

Peeling hydratace
Naše pleť v zimním období je velmi často vystavována rychlým přechodům z tepla do zimy. Jak by se dalo krátce vystihnout co potřebuje vaše pleť v tomto období? Dá se vystihnout jednoduše dvěma slovy. Peeling a především hydratace!
Důležitý je výběr vhodného krému s kterým vám samozřejmě pomohu. Doporučím a předám vám vzoreček na vyzkoušení zdarma. Měly bychom používat kosmetiku s vyšším podílem tukových složek, které mají zvláštní emulzní charakter. Neměly bychom zapomínat také na to, že v zimě je pleť vystavena nejen prudkým výkyvům teploty, ale také vlivu smogu, který nám svědčí ze všeho nejméně. Proto by při výběru vhodné kosmetiky na zimu mělo být pamatováno také na obsah antioxidantů v kosmetice kterou si kupujeme. 
Další skutečností, kterou si možná ve spojitosti s hydratací neuvědomujeme je, že v létě zřejmě většina z nás pamatuje na pitný režim a chodí elegantně s PET lahví minerálky v ruce. V zimě se tato potřeba vytrácí a už jaksi zapomínáme na to, že  hydratace znamená především dostatečný obsah tekutin v těle. To vše se potom odráží na pleti.
Třepí se vám nebo praskají nehty? Praskání nebo štěpivost nehtů je důsledek špatné hydratace. Nezapomínejte proto na vhodný krém na ruce a nehty. 
Máte často suché nebo popraskané rty? Opět je nasnadě správná hydratace. Doporučuji každodenní častější používání minimálně pomády nebo balzámu či kvalitního pěstícího lesku, pokud nepoužíváte denně rtěnku. 
Je také třeba, aby milovníci sjezdovek a zimních sportů pamatovali na ochranný krém s vhodným SPF faktorem na opalování.
Další specifikou zimních měsíců je divadlo, bály a plesová sezóna. Ale o tom až příště.

 

Kosmetika SynCareKosmetika SynCare je kosmetikou hraničních stavů pokožky na pomezí zdravé pleti a možného onemocnění.
SynCare jako jediná kosmetika vyráběná v Evropě obsahuje látku, která se pro zesvětlování pigmentu používá i v léčivech.
Kosmetiku SynCare nenajdete v obchodní síti. Syncare kosmetika patří do rukou odborníků kosmetiček, lékařů a do lékáren. Obchodníci se širokým sortimentem kosmetiky často nejsou schopni kvalitně odborně poradit zákazníkům s typem pleti ani s vhodnými kosmetickými přípravky. Pro výběr a doporučení použití kvalitního kosmetického přípravku je potřeba odborník kosmetička, lékař, lékárník.

Bernard Cassiere Paris

Luxusní francouzská kosmetická značka Bernard Cassiere je jednou ze značek pod křídly známé kosmetické firmy Sothys International Group. Kosmetika Bernard Cassiére působí na trhu již od roku 2000 a můžete se s ní setkat ve 40 zemích celého světa. Jako vůbec první kosmetická značka předvedla na Choccolate show Porte de Versailles v Paříži v roce 2006 své jedinečné a patentované kosmetické ošetření s jedlou čokoládou. V nabídce salónu Líčení kosmetika najdete kompletní ucelená ošetření a kúry s kosmetikou Bernard Cassiere. Stálicí v nabídce je čokoládová kúra a hydratační péče z bambusu a konopí.

Kosmetika Mary KayZnačka Mary Kay je jedna z největších kosmetických společností zabývající se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Dnes je Mary Kay zastoupena ve více než 35 zemích prostřednictvím více než 1 900 000 nezávislých kosmetických poradkyň. Kosmetika Mary Kay produkuje jedinečné kosmetické přípravky pro péči o pleť, tělo a také dekorativní kosmetiku a parfémy. Jako nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay Vám na bezplatném semináři poradím, jak nejlépe pečovat o svou pleť a doporučím přípravky vhodné právě pro Vás. V případě, že budete se svým zakoupeným výrobkem nespokojena, firma Mary Kay Vám garantuje vrácení peněz v plné výši.