Líčení kosmetika: Dárek s kterým potěšíte každou ženu

Ads 468x60px

24. listopadu 2013

Dárek s kterým potěšíte každou ženu

Voucher
Dárkový poukaz
Vánoce se blíží a vy jistě přemýšlíte čím potěšit své blízké. Připravila jsem pro vás dárkový poukaz v hodnotě 500,-Kč, který bude příjemným překvapením pro každou ženu.
Poukaz můžete využít na jakékoliv kosmetické ošetření v mém salónu Líčení kosmetika nebo na nákup velmi kvalitní pěstící a dekorativní kosmetiky značek SynCare a Mary Kay, případně na kombinaci obojího.
Výhodou poukazu je profesionální poradenství kosmetičky pří výběru vhodné kosmetiky pro daný typ pleti a možnost vyzkoušení dekorativní kosmetiky a parfémů. Obě značky SynCare Mary Kay nabízí na výběr široký rozsah výrobků i v BIO kvalitě na různé problémy s pletí, dekorativní a tělovou kosmetiku včetně parfémů.
Platnost poukázky je do 31.3. 2014. Počet poukázek není omezen.
Objednávejte telefonicky na telefonním čísle 737108539 nebo zde emailem. Nezapomeňte prosím uvést počet objednávaných  poukázek.
Nabízím osobní odběr po předchozí telefonické domluvě na adrese salónu Líčení kosmetika, Poliklinika Dobrovského 23, Brno - Královo Pole.
Další možností je zaslání poukázky na dobírku formou ceniny prostřednictvím České pošty.
V tomto případě bude k dobírce účtováno poštovné 40 Kč,-.

 

Kosmetika SynCareKosmetika SynCare je kosmetikou hraničních stavů pokožky na pomezí zdravé pleti a možného onemocnění.
SynCare jako jediná kosmetika vyráběná v Evropě obsahuje látku, která se pro zesvětlování pigmentu používá i v léčivech.
Kosmetiku SynCare nenajdete v obchodní síti. Syncare kosmetika patří do rukou odborníků kosmetiček, lékařů a do lékáren. Obchodníci se širokým sortimentem kosmetiky často nejsou schopni kvalitně odborně poradit zákazníkům s typem pleti ani s vhodnými kosmetickými přípravky. Pro výběr a doporučení použití kvalitního kosmetického přípravku je potřeba odborník kosmetička, lékař, lékárník.

Bernard Cassiere Paris

Luxusní francouzská kosmetická značka Bernard Cassiere je jednou ze značek pod křídly známé kosmetické firmy Sothys International Group. Kosmetika Bernard Cassiére působí na trhu již od roku 2000 a můžete se s ní setkat ve 40 zemích celého světa. Jako vůbec první kosmetická značka předvedla na Choccolate show Porte de Versailles v Paříži v roce 2006 své jedinečné a patentované kosmetické ošetření s jedlou čokoládou. V nabídce salónu Líčení kosmetika najdete kompletní ucelená ošetření a kúry s kosmetikou Bernard Cassiere. Stálicí v nabídce je čokoládová kúra a hydratační péče z bambusu a konopí.

Kosmetika Mary KayZnačka Mary Kay je jedna z největších kosmetických společností zabývající se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Dnes je Mary Kay zastoupena ve více než 35 zemích prostřednictvím více než 1 900 000 nezávislých kosmetických poradkyň. Kosmetika Mary Kay produkuje jedinečné kosmetické přípravky pro péči o pleť, tělo a také dekorativní kosmetiku a parfémy. Jako nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay Vám na bezplatném semináři poradím, jak nejlépe pečovat o svou pleť a doporučím přípravky vhodné právě pro Vás. V případě, že budete se svým zakoupeným výrobkem nespokojena, firma Mary Kay Vám garantuje vrácení peněz v plné výši.