Líčení kosmetika: Péče o pleť, z léta do podzimu !

Ads 468x60px

26. září 2013

Péče o pleť, z léta do podzimu !

S podzimem a měnícím se počasím se mění i potřeby vaší pleti.
Pleť potřebuje něco jiného než v létě, je čas na změnu! 
Během parných měsíců a dovolených dostala pleť zabrat. Časté opalování, koupání ve slané vodě, chlorované vodě v bazénu. Přiznejte si jak to bylo s používáním opalovacího ochranného krému s vysokým Uv faktorem? Používaly jste vůbec ochranný krém? Odličování? 
Vaše pleť si  po tom všem zaslouží trochu něhy, zbavit se pigmentových skvrn a zbytečných projevů stárnutí. Potřebujete jiný krém, který pleť rozjasní a dodá potřebnou hydrataci. Mohu vám doporučit krém od  SynCare a obzvlášť  řadu TimeWise od Mary Kay. Vzorečky krému pro zájemkyně jsou u mne samozřejmostí.
Je dobré začít s peelingem, který odstraní nečistoty a odumřelé buňky. Pokud nemáte problematickou pleť, nebo kuperózu doporučuji napářku a následné hloubkové čištění pleti, nejlépe v salónu vapozonem a ozónem. A nezapomínejte, že stav vaší pleti ovlivňuje nejen kosmetika, ale také vaše životospráva, dostatek spánku a odpočinku.

 

Kosmetika SynCareKosmetika SynCare je kosmetikou hraničních stavů pokožky na pomezí zdravé pleti a možného onemocnění.
SynCare jako jediná kosmetika vyráběná v Evropě obsahuje látku, která se pro zesvětlování pigmentu používá i v léčivech.
Kosmetiku SynCare nenajdete v obchodní síti. Syncare kosmetika patří do rukou odborníků kosmetiček, lékařů a do lékáren. Obchodníci se širokým sortimentem kosmetiky často nejsou schopni kvalitně odborně poradit zákazníkům s typem pleti ani s vhodnými kosmetickými přípravky. Pro výběr a doporučení použití kvalitního kosmetického přípravku je potřeba odborník kosmetička, lékař, lékárník.

Bernard Cassiere Paris

Luxusní francouzská kosmetická značka Bernard Cassiere je jednou ze značek pod křídly známé kosmetické firmy Sothys International Group. Kosmetika Bernard Cassiére působí na trhu již od roku 2000 a můžete se s ní setkat ve 40 zemích celého světa. Jako vůbec první kosmetická značka předvedla na Choccolate show Porte de Versailles v Paříži v roce 2006 své jedinečné a patentované kosmetické ošetření s jedlou čokoládou. V nabídce salónu Líčení kosmetika najdete kompletní ucelená ošetření a kúry s kosmetikou Bernard Cassiere. Stálicí v nabídce je čokoládová kúra a hydratační péče z bambusu a konopí.

Kosmetika Mary KayZnačka Mary Kay je jedna z největších kosmetických společností zabývající se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Dnes je Mary Kay zastoupena ve více než 35 zemích prostřednictvím více než 1 900 000 nezávislých kosmetických poradkyň. Kosmetika Mary Kay produkuje jedinečné kosmetické přípravky pro péči o pleť, tělo a také dekorativní kosmetiku a parfémy. Jako nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay Vám na bezplatném semináři poradím, jak nejlépe pečovat o svou pleť a doporučím přípravky vhodné právě pro Vás. V případě, že budete se svým zakoupeným výrobkem nespokojena, firma Mary Kay Vám garantuje vrácení peněz v plné výši.