Líčení kosmetika: Novinka - SynCare 100% čistý farmaceutický kolagen

Ads 468x60px

23. ledna 2013

Novinka - SynCare 100% čistý farmaceutický kolagen

Kolagenová maska
Kolagen získal v kosmetice mimořádnou pověst látky mládí. Jeho úbytek skutečně bezprostředně souvisí se stárnutím kůže.
S věkem nastává úbytek kolageních vláken. Kůže tak postupně ztrácí své původní elastické vlastnosti a méně ochotně se vrací do svého původního stavu.
 Kolagen má mimořádnou schopnost poutat vodu, aniž by se v ní rozpouštěl. 
Díky tomu vytváří na povrchu pokožky hladký film a součastně výrazně zjemňuje, zvláčňuje a změkčuje rohovou vrstvu pokožky.
Po aplikaci kosmetických přípravků s dostatečným množstvím kolagenu se obnovuje napnutí a elasticita pleti.
Maska SynCare má tvar obličeje, snadno se přiloží.
Kolagen je doplněný o zklidňující bisabolol

Vyzkoušejte tuto novinku !

 

Kosmetika SynCareKosmetika SynCare je kosmetikou hraničních stavů pokožky na pomezí zdravé pleti a možného onemocnění.
SynCare jako jediná kosmetika vyráběná v Evropě obsahuje látku, která se pro zesvětlování pigmentu používá i v léčivech.
Kosmetiku SynCare nenajdete v obchodní síti. Syncare kosmetika patří do rukou odborníků kosmetiček, lékařů a do lékáren. Obchodníci se širokým sortimentem kosmetiky často nejsou schopni kvalitně odborně poradit zákazníkům s typem pleti ani s vhodnými kosmetickými přípravky. Pro výběr a doporučení použití kvalitního kosmetického přípravku je potřeba odborník kosmetička, lékař, lékárník.

Bernard Cassiere Paris

Luxusní francouzská kosmetická značka Bernard Cassiere je jednou ze značek pod křídly známé kosmetické firmy Sothys International Group. Kosmetika Bernard Cassiére působí na trhu již od roku 2000 a můžete se s ní setkat ve 40 zemích celého světa. Jako vůbec první kosmetická značka předvedla na Choccolate show Porte de Versailles v Paříži v roce 2006 své jedinečné a patentované kosmetické ošetření s jedlou čokoládou. V nabídce salónu Líčení kosmetika najdete kompletní ucelená ošetření a kúry s kosmetikou Bernard Cassiere. Stálicí v nabídce je čokoládová kúra a hydratační péče z bambusu a konopí.

Kosmetika Mary KayZnačka Mary Kay je jedna z největších kosmetických společností zabývající se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Dnes je Mary Kay zastoupena ve více než 35 zemích prostřednictvím více než 1 900 000 nezávislých kosmetických poradkyň. Kosmetika Mary Kay produkuje jedinečné kosmetické přípravky pro péči o pleť, tělo a také dekorativní kosmetiku a parfémy. Jako nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay Vám na bezplatném semináři poradím, jak nejlépe pečovat o svou pleť a doporučím přípravky vhodné právě pro Vás. V případě, že budete se svým zakoupeným výrobkem nespokojena, firma Mary Kay Vám garantuje vrácení peněz v plné výši.